Yay Burcu Yükseleni

Yükselen burcu yay olan kişilerin, karakterleri genel olarak çifttir. Birinci kişiliği; içine kapanık, duygu yüklü, her şeyden kolayca etkilenendir. İkinci kişiliği; son derece dışa dönük, hiçbir şeyden çekintisi olmayan, cesur kişidir. Tüm bunlar bir araya geldiği zaman, yükselen burcu Yay olan insanları tanımak oldukça zorlaşır. Kolay çözümlenemez kişilikleri vardır. Yaptıkları ya da yapacakları herhangi bir şeyin sonucuyla asla ilgilenmez, yapıp, yapmadıklarına bakarlar. İşte bu da yükselen burcu Yay olan kişilerin en büyük kusurudur.

Yükselen burcu Yay olan kişiler anlayışlı, başarı isteyen hırslı kişilerdir. Haksızlıktan nefret eder, bu sadece kendisi için geçerli değildir. Hiçbir kimsenin haksızlığa uğramasını istemezler. Birden fazla alanda yetenekli olan kişilerdir, yatkın olduklarını hissettiği bir meslek üzerine uzmanlık yapabilecek insanlardır. Baskı yapılmasından nefret eder, kimsenin onu sıkmasına dayanamazlar. Kolay kızar, kolay yumuşarlar. Kin tutmak, yükselen burcu Yay olan kişilere göre değildir. Sürekli mutlu görünür, yüzleri kolay kolay asılmaz. Tartışmaktan ve kavgadan nefret eder, ancak o zaman yüzleri asılır.

Yay burcu yükseleni. Yay burcu ile koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu yükseleni hesaplama.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!