Yay Burcu Günlük Fal

4 Ağustos 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Fal:

Yay Burcu Günlük Fal Hürriyet

Etrafa ültimatomlar yağdırmak konusunda istekli olsanız da, bu tür tavırların size kazandırma şansı bulunmuyor. Gezegenler, sert bir dile zorlasa da, sonuç almak veya huzuru sağlamak istiyorsanız her zaman olduğu gibi daha esnek olmalı, mizah duygunuzu kaybetmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay, atalar, gelenekler, ev, aile, vatan, millet veya kadınlarla ilgili başlıklı konuları ön plana çıkartabilir. Geleneksel kodlarımızdan gelen birikimle duygusal reaksiyonlar verebiliriz. Çok olmasa da, (zira olumlu ve olumsuz açılar kol kola hafta boyunca)kin, nefret, öfke duyguları ön plana çıkabilir. Saldırgan kişiler, gruplar ve ülkeler gündeme gelebilir. Ani gelişmelere, ani tepkilere veya ani olaylara açık bir aylık süreçteyiz. Tepkisel tavırlardan uzak durmalı ve değişikliklere uyumlu bir tavır sergilemeli ya da değişikliklerden fayda sağlamasını bilmeliyiz. Su ve sıvılarla ilgili konular da gündeme gelebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

Yay burcu bugün : Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük olan ve daha çok tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini üzerinizde hissedebilirsiniz. Kendi düşüncelerini savunan biri olarak, uğraşılarınızla ilgili tavizler vermeyeceksiniz.

Yay Burcu Günlük Fal Sözcü

Derdi olanların derdine koşabileceğiniz, sıkıntılara anlayış ve hoşgörü ile yaklaşabileceğiniz, küçük sürprizlerle sosyal hayatınızdaki insanları neşelendirebileceğiniz bir gündesiniz.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Aşk yaşamınızdaki sessizliği çabalarınız ile bozabilirsiniz. Anlayışlı haliniz karşı cinsin de hoşuna gidecektir. Zamanınızın çoğunu eğitim ve bilgi içerikli konular ile geçirebilirsiniz.

Yay burcu günlük fal. 4 Ağustos 2021 Çarşamba Yay burcunun günlük falı.
4 Ağustos 2021 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumları:

2 - 8 Ağustos Haftası: Tarot kartlarınız: Yildiz - Imparatoriçe - Ay Engellenmek ideallerinizi tehdit edebilir, o yüzden kiminle yakinlastiginiza dikkat edin. ...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!