Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yay burcu erkeğinin fiziksel özelliklerini bilen bir kişi, onu kolaylıkla bir kalabalık içerisinde seçebilir. Göz hatları gerçekten geniştir ve dolgun dudaklara sahiptir. Saçları genel olarak dalgalıdır ve karışık bir görünümdedir. Gülümseyen bir ağız yapısına sahiptir. Gözleri adeta bir pırlanta gibi parlar. Yay burcu erkeği mecburi olmadıkça sakallarını kesmez. Kirli sakal bırakmaya meraklı tiplerdir.

Yay burcu erkeği genel olarak uzun boylu ve atletik bir vücuda sahiptir. Her zaman spor kıyafetler giymek ister. Hatta spor ayakkabı ile önemli bir toplantıya katılan kişi mutlaka Yay burcu erkeğidir. Giyimleri veya dış görünümleri onlar için pek önemli değildir ve bu nedenle modayı takip etmezler ve çokta şık oldukları söylenemez.

Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yay Burcu Erkeği: Yay burcu erkeği entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Kibar, son derece bilgili ve beyefendi bir erkektir. Hayatının her alanında bu şekilde yaşamak ister. Aslında bu durumun onlar için çok önemlidir. Renkli, sevecen ve ılımlıdırlar. Cana yakın davranışları ile insanlar tarafından sevilen bir erkektir.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği daima iyi niyetli davranışlar ile hareket eder. Kimse için kötü düşünmez. İnsanları sınıflara ayırmak yerine, onlara değer vermeyi tercih eder. Son derece duyarlı bir yapıya sahiptir. Kimse onun için düşüncesiz ve duyarsız diyemez. Derse de yanılmış ve yalan söylemiş olur. Çok konuşkan ve içten kişiliği vardır.

Yay burcu erkeği oldukça enerjiktir. Daima kendisini iyi hisseder ve sürekli olarak hareket halinde olmak ister. Hareketsiz ve monoton bir yaşam, Yay burcu erkeğini çok sıkar. Açık havada vakit geçirmek, Yay burcu erkeği için çok önemlidir. Kapalı ve sıkıcı ortamlarda bulunmak onlara keyif vermez ve kendilerini kötü hissederler.

Yay burcu erkeği için dostları çok önemlidir. Onlar için her türlü iyiliği ve fedakarlığı yapmaya hazırdır. Arkadaş canlısı karaktere sahip olduğunu söylemek gerekir. Dostlarının her zaman iyi şeylere sahip olmasını ve başarılı olmasını ister. İçlerinde onlara karşı asla kötülük beslemezler. İçten ve samimi yapısı ile arkadaşları tarafından sevilen bir kişiliğe sahiptir. Her ortamda aranılan bir erkektir. Sosyal olarak aktif bir yaşamları vardır.

Yay burcu erkeği her zaman doğrucu olmak ister. Son derece dürüst olması, kimi insanları şaşkına çevirebilir. Her konuda açık sözlüdür. İnsanların mutlu etmek için yalan söylemek ya da doğruları gizlemek ona göre değildir. Bu kadar doğrucu olması insanları doğal olarak rahatsız eden bir durumdur. Öyle ki, bir arkadaşı yeni bir şey alsa, Yay burcu erkeği direkt olarak görüşünü bildirip, arkadaşını sinir edebilir. Karşısındaki insanın o an ne hissettiğini umursamaz, sadece dürüst olmanın peşindedir. Bu yüzden çoğu zaman düşüncesiz bir şekilde konuşur.

Yay burcu erkeği hemen her konuda bilgili bir kişiliğe sahiptir. Meraklı olması, bilgili olmasında pozitif bir etkiye sahiptir. Bu kadar bilgili olması insanları şaşırtabilir. Yay burcu erkeği eleştiride bulunmaktan hoşlanır. Bunu yaparken de hiç çekinmezler. Peki, kendisi eleştiriye maruz kalmaktan hoşlanır mı? Zaman, zaman evet. Kimi zamanda sinirli bir şekilde karşılık verebilir.

Yay burcu erkeğini her zaman cömert olması ile tanımak mümkündür. Eli son derece açıktır. Para konusunda tutumlu olmadığını belirtmek gerekir. Arkadaşları için, sevgilisi, ailesi veya kendisi için hiç düşünmeden para harcayabilir. Para harcama konusunda bazı insanlara savurgan diyebiliriz ancak Yay burcu erkeği savurganlık sınırını bile aşabilecek bir erkektir.

Yay burcu erkeği daima özgür olmak ve yalnız olmak ister. Kısıtlanmaktan nefret eder. Herhangi bir yere bağlılık gösterdiğini görmek oldukça zordur. O, dilediği gibi yaşamak ve istediklerini yapmak ister. Genel olarak yalnız kalmak ister ve bu şekilde olmaktan keyif alır. Kendisine denk, bilgili ve kültür seviyesi yüksek insanlar ile bir arada bulunmak, onlarla sohbet etmek ister.

Yay Burcu Erkeği yersiz şakaları ile bilinen bir erkektir. Bu tarz davranışlar ile insanları güldürebilir ancak bu durum çoğu insan için geçerli değildir. Önemli şeyleri yok sayan, zaman zaman vurdumduymaz davranışlar sergileyen bir kişiliğe sahiptir. Öyle ki, kendisiyle ilgili önemli bir bilgiyi bile dalga geçerek anlatabilirler.

Yay burcu erkeğinin iki farklı kişiliğe sahip olduğunu söylemekte fayda vardır. Birincisi, oldukça geveze, insanların başını şişirecek kadar çok konuşan, her konuda bir fikri olan bir erkektir. İkincisi ise, çok şey yaşamış, oturaklı ve sözleriyle insanları derinden etkileyen bir erkektir. Geniş bir ufka sahip olduğunu söylemek gerekir. Aslında birinci kişiliğin, tam olarak gelişmemiş Yay burcu erkeği olduğunu belirtmek yanlış olmaz.

Yay burcu erkeği daima sosyal olarak aktif olacaktır ancak ev hayatına da önem verir. Ailesi onlar için önemlidir. Ailesine karşı daima saygılı ve sevecen olmayı tercih eder. Evde fazla vakit geçirmiyor olması, onların aile hayatına düşkün olmadığını ve alışık olmadığını göstermez. Sadece uzun süre evde durmak onları sıkar ve bunun sonucunda üzgün bir hâl alırlar.

Yay Burcu Erkeği Aşk

Yay Burcu Erkeği Aşk

Yay burcu erkeği aşk hayatında tam bir kumarbazdır. Aşk hayatında her türlü rüzgara kapılabilir. Yakıcı ve durdurulması zor aşık olduklarını belirtmek gerekir. Özgürlüğüne düşkün yapıları vardır. Kolay kolayda özgürlüğünden vazgeçmezler. Aslında bu tarz davranışları cazibesini artıran etkendir. Dürüst yapısı aşk hayatlarına da yansımıştır. Ancak bu kadar dürüst olması kısa vadeli ilişkilerinde sorun yaşamasına neden olabilir ancak uzun vadeli ilişki kurmak isterse yararına olabilir.

Yay burcu erkeği aşk hayatında hem eğlenceli hem de duygusal bir erkektir. Romantizmden hoşlanır ve son derece flörtçü olduğunu belirtmek gerekir. Yay burcu erkeği bir kadın ile birlikte olmak istiyorsa mutlaka bunu başarır. Karşı konulmaz cazibesi bu konuda aşırı derecede yardımcı olur. Aşık olduğunda sadık bir partner olur. Zaman zaman da kıskançlık gösterebilirler.

Yay burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Yay burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; coşkulu ve güvenilir olması en dikkat çekici olumlu özelliğidir. Son derece sevimli, idealist ve cömert bir kişiliğe sahiptir. Özgürlüğe aşık, yargılama yeteneğine sahip ve uyumlu olması diğer göze çarpan olumlu özellikleridir. Açık sözlü, araştırmacı ve güler yüzlüdür.

Yay burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Yay burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; en dikkat çekici, göze çarpanı huzursuz ve fevri olmasıdır. Duyarsız davranışlar sergileyebilir. Kendini aşırı derecede beğenmiştir. Uyuşuk, yani pratik olmayan bir düşünce yapısına sahiptir. Tembel, patavatsız, fazla iyimser ve dikkatsizdir.

Burçlarla uyumu

Yay burcu erkeği, Aslan burcu kadınıyla uzun süre devam edecek, mutluluğun hakim olduğu, ortak özellikler bakımından zengin ve son derece uyumlu birliktelik kurabilir. Macera yaşamak istiyorsa, Balık burcu kadınını tercih etmelidir. Bu sayede ilişkisi monotonluktan uzak, son derece eğlenceli ve renkli geçecektir. Fiziksel ilişkilerinde, Yay burcu kadınıyla uyumu yakalayabilir.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Yay burcu erkeği kendisine her koşulda uyum sağlayacak, her zaman ilgili olacak ancak kendisini fazla kısıtlamayacak kadınlardan hoşlanır. Seviyesini ve çizgisini koruyan, olgun kişiliğe sahip, macerayı seven ve renkli hayat yaşamaktan hoşlanan bir kadından, Yay burcu erkeğinin hoşlanmaması neredeyse imkansız demektir. Paylaşımlarında sınırlı ve sabırlı olan, her şeyi hemen yaşamak istemeyen kadınlardan hoşlanır. Aksi halde kısa sürede bıkar.

Nasıl etkilenir?

Yay Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yay burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız sıkıcı ve baskıcı olmamaya özen gösterin. Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür ve bu nedenle onu kısıtlayacağınıza inanırsa, etkilemek imkansız olabilir. Yaklaşımlarınızda ciddi olduğunuzu anlamamalı. Onu sorgulamayın ve ne yaptığını sorarken, hesap sorar tarzda konuşmamaya dikkat edin. Bunları uyguladığınız sürece Yay burcu erkeğini etkilemeyi başarabilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

Yay burcu erkekleri sosyal hayatlarında vakit geçirmekten, eğlence hayatını ve yeni mekanları keşfetmekten hoşlanır. Politikaya ve siyasete olan ilgileri çok fazladır ve bu konuda bilgili olmaktan hoşlanır. Maceradan da son derece hoşlanan yapıları vardır.

Hediye seçimi

Yay burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız, zaman konusunda sıkıntılarını çözmesi için spor bir saat alabilirsiniz. Sürekli olarak seyahat eden Yay burcu erkeğine biletlerini veya pasaportunu taşıyabileceği küçük deri çanta alabilirsiniz. Spor için kullanabileceği ayakkabı veya aksesuarlar alabilirsiniz. Tuttuğu takımım maçına bilet alıp hediye edebilirsiniz.

Yay burcu erkeği. Yay burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.