Yay Burcu Erkeği Burç Uyumu

Yay burcu erkeği ve koç kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Koç burcu kadını ateş grubuna bağlıdır. Bu nedenle aşk hayatlarında uyumlu bir beraberlik yaşamaları söz konusu olacaktır. Fiziksel ilişkilerinde de uyumu yakaladıkları sürece mutlu olmamaları için hiç bir neden yoktur. Uzun süren sevgililik zamanlarından sonra, başarılı bir evlilik yapabilirler.

Yay burcu erkeği ve boğa kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Boğa burcu kadını aşk hayatlarında süreli çaba göstermek zorunda kalırlar. Aslında bunun nedeni ise, Yay burcu erkeğinin inanılmaz derece bağımsızlık düşkünü olmasıdır. Hâl böyle olunca Boğa kadını, Yay erkeği ile zor başa çıkar. Uyum sağlamanın zor olduğu bir beraberlik olacaktır.

Yay burcu erkeği ve ikizler kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve İkizler burcu kadını arasındaki aşk birçok sorunları da beraberinde getirecektir. İki burcun insanı da özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür. Bağlılık göstermekte zorluk çekerler. Bu nedenle birlikteliklerinin uzun süreli olması çok az ihtimaldir.

Yay burcu erkeği ve yengeç kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını arasında yaşanan aşk kısa süreli olacaktır. Bu iki burç aslında sevgili olmak yerine, arkadaş olarak kalmayı tercih etmelidir. Çok nadir olsa da, Yay burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını arasında uzun süreli birliktelik yaşanabilir. Uyum sağlamaları oldukça zordur.

Yay burcu erkeği ve aslan kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Aslan burcu kadını arasındaki aşk pek tutkulu olmayacaktır ancak, bu çiftin birlikteliği gerçekten keyif verici olabilir. Başarılı bir sevgililik dönemi geçirebilirler ve ardından evlilik kararı alabilirler. Birbirlerine mükemmel denilebilecek bir uyum gösterirlerse son derece mutlu olabilir ve hayatlarını cennete çevirebilirler.

Yay burcu erkeği ve başak kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Başak burcu kadını arasındaki birliktelik, her iki taraf için de tatmin edici olacaktır. Hem sevgili olarak, hem de evli olarak uzun vadede mutlu ve huzurlu birliktelik yaşayabilirler. Aralarındaki ilişki eğlenceli ve heyecan verici olacaktır. Son derece uyumlu olabilirler.

Yay burcu erkeği ve terazi kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Terazi burcu kadını arasındaki aşk daima kısa süreli olmaya adaydır. Kısa süreli olsa da, birlikteliklerinin heyecan verici ve keyifli olacağını söylemek mümkündür. Ancak bu çiftin ilişkisi daima kısa süreli olacak diye bir şart yoktur. Anlaştıkları ve uyumu yakaladıkları sürece uzun süreli birliktelik yaşayabilir ve evliliğe adım atabilirler.

Yay burcu erkeği ve akrep kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Akrep burcu kadını arasındaki ilişki daima problemli olacaktır. Bu çiftin uyumu yakalaması ve birbirlerine ayak uydurması oldukça zordur. Aşk açısından uyumlu olsalar da uzun süreli birliktelik yaşamaları çok zordur. Evlilik kararı almadan önce uzun süre düşünmeleri gerekir.

Yay burcu erkeği ve yay kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve kadını aynı görüşe, aynı zevklere ve aynı özelliklere sahiptir. Ancak bu demek değildir ki uyumu yakalayacaklar. Aksine birlikte uyum içerisinde olmaları çok zordur. Zor olanı başarsalar dahi, uzun süreli aşk yaşamaları neredeyse imkansızdır. Bu ikili inanılmaz derecede bağımsızlık düşkünüdür. Birliktelikleri zamanla cehenneme dönüşebilir.

Yay burcu erkeği ve oğlak kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını birbirlerine uyum sağlamakta çok zorluk çeker. İki burcun kişiliği de iddialı ve zordur. İki tarafta baskın olmaya çalışacaktır. Bu nedenle uyumu yakalayamazlar ve birlikteliklerinde tartışmalar ön plana çıkar. Hayata bakış açıları tamamen birbirlerinden farklıdır.

Yay burcu erkeği ve kova kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Kova burcu kadını aşk hayatlarında uyumu yakalayabilir. Birliktelikleri eğlenceli ve keyifli olacaktır. Sevgili oldukları sürede mükemmel uyumu yakalarlarsa, evliliğe adım atabilirler ve son derece mutlu olabilirler. Uyumlarının iyi olması kalıcı ve sorunsuz bir ilişki yaşamalarını sağlar.

Yay burcu erkeği ve balık kadını aşk uyumu

Yay burcu erkeği ve Balık burcu kadını arasındaki ilişki daima sorunlar ile geçecektir. Tam anlamıyla birbirlerinden farklı karakter sergilerler. Çok zorladıkları sürece uzun süreli bir ilişki yaşarlar ancak, bu durum bir noktadan sonra çekilmez bir hâl alacaktır. Başarılı ve mutlu olmaları imkansızdır.

Yay burcu erkeği burç uyumu. Yay burcu erkeğinin diğer burçlarla uyumu, aşk ve burç uyumları.