Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yay burcu kadını fiziksel olarak kolayca seçilen bir tiptir. Gözleri oldukça geniştir ve birbirinden uzaktır. Yay burcu kadınının genel olarak saçları dalgalı ve karışıktır. Yüz hatları ise her zaman gülümser gibi durur. Alın yapısı ise genişcedir. Dolgun dudaklara sahiptir ve gülümsemeye hazır biçimleri vardır. Gözleri o kadar güzeldir ki her zaman parlar. Genel olarak orta boyludur ve güzel bir vücuda sahiptir. Giyim konusunda her zaman rahat olmayı tercih eder. Spor kıyafetlerden hoşlanır. Bu nedenle modayı takip ettiğini söylersek, yanılmış oluruz.

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay Burcu Kadını: Yay burcu kadını öncelikle gerçekten kültürlü bir kişiliğe sahiptir. Bu özellikleri ile her ortamda, her insanın dikkatini çekmeyi başarabilirler. Espri yetenekleri oldukça iyidir ve kendisi neşeli olduğu gibi insanlara da neşe verirler. Bu nedenle yay burcu kadını sevilen ve aranılan bir kadındır.

Yay burcu kadını her zaman akıllı davranışlar sergiler. Zaten oldukça akıllı ve zeki olduğunu söylemekte gerekir. Hemen her şeye karşı duyarlıdır. Alımlı ve cazibeli Yay burcu kadını her zaman dikkatleri çekmeyi başarır ve ön planda durmasını bilir.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadınının zeki olduğunu söylemiştik ve bu nedenle sadece bir konuya değil, birden fazla konuya ilgi duyabilirler. Bazen ilgili olmak, bilgili olmak anlamına gelmez ancak Yay burcu kadını hem ilgili, hem de bilgilidir.

Yay burcu kadını kolay sıkılan ve kolayca kırılan bir karaktere sahiptir. Huzursuz ortamlardan nefret ederler ve asla böyle bir ortama tekrar girmezler. Enerjileri her zaman üst düzeydedir. Arkadaşları onu sever ve yanında olsun ister. Yay burcu kadını da kendisini seven insanlara değer ve önem verir. Dostlarına karşı oldukça fedakar davranışlar sergiler.

Yay burcu kadını eğlence hayatına ve gezmeye meraklı bir kadındır. Bu nedenle en çok seyahat eden burç, Yay burcudur. Sürekli olarak yeni yerler keşfetmek ve yeni insanlar ile birlikte olmak ister. Ancak tüm bunların maddiyat ile elde edildiğinin de farkındadır. Para onlar için bir araç anlamına gelmektedir ve bu konuda yine de cömert ve savurgan bir tutum sergilerler.

Yay Burcu Kadını farklı olan her şeye ilgi duyar. Hayatı değişiklikler ve sürprizler ile doludur. Ancak uzak durmaya çalıştıkları bazı şeylerin her zaman için kendisini çektiğini iyi bilir.

Yay burcu kadını özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür. Onu kısıtlamak ve engellemek oldukça zor bir durumdur. Emir almayı sevmez. Bu nedenle Yay burcu kadınından bir şey isterken, rica etmek daha mantıklı bir seçim olacaktır. Kendisini kısıtlamayan herkese karşı saygılı davranır.

Yay burcu kadını ilgiden ve iltifattan aşırı derecede hoşlanır. Yanında bulunan kişi ile rahatlıkla uzun süre sohbet edebilir. Aklını kullanarak, karşısındaki insana kolaylıkla istediği bir şeyi kabul ettirebilirler. Dışarıdan bakıldığında herkes onun özgüveninin üst düzeyde olduğunu fark eder.

Yay Burcu Kadını Aşk

Yay Burcu Kadını Aşk

Yay burcu kadını aşk hayatında tam anlamıyla kumarbazdır. Hemen her aşka kapılmaya hazır bir görüntüye sahiptir. Dolu dizgin, yakıcı ve durdurulması zor bir yapıdadır ve ayrıca özgürlüklerine de aşırı derecede düşkündürler. Yay burcu kadını aşırı kıskanç ve kısıtlayıcı bir partner ile yapamaz.

Yay burcu kadını, normalde olduğu gibi aşk hayatında da dürüst bir kişiliğe sahiptir. Bu kadar dürüst olması, kısa ilişkileri için sorun yaratabilir ancak uzun süreli olacak birliktelikleri için oldukça yararlı olacaktır. Yay burcu kadını aşk hayatında sıcakkanlı, son derece ateşli ve romantik bir kadındır.

Yay burcu kadınının olumlu özellikleri

Yay burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; aşırı coşkulu olması ve geniş bakış açısına sahip olması dikkat çeker. Açık sözlüdür ve gizlilikten hoşlanmaz. Dürüst bir karaktere sahiptir. İdealist bir kadındır ve oldukça sevimlidir. İyimser, düşünceli ve uyumludur. Özgürlüğünü sever ve güvenilir bir kadındır.

Yay burcu kadınının olumsuz özellikleri

Yay burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; başına buyruk olması, kendini aşırı derecede beğenmiş olması ve abartılı olması vardır. Genel olarak huzursuzluk içerisindedir ve kaprisli bir kadındır. Kimi zaman patavatsız olabilir ve sorumluluklarını unutabilirler. Dikkatsiz olması, göze çarpan olumsuz özelliğidir.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Yay Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Yay burcu kadını yanındayken rahat hareket edebildiği, rahat paylaşımlarda bulunduğu ve istediğini yapabildiği erkeklerden hoşlanır. Sürekli kendisini uyarmayacak, kendisine uyum sağlayacak erkekler ilgilerini çeker. Ancak Yay burcu kadını fazla ilgiden hoşlanmaz, bu nedenle kendisini sıkmayacak ancak çokta boşlamayan erkeklerden hoşlanır. Özgürlüğünü kısıtlayacağını düşündüğü erkekten zaten uzak durur, bırakın hoşlanmayı. Yanında kendisini ne kadar iyi hissediyorsa o kadar çok hoşlanır.

Nasıl etkilenir?

Yay Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Yay burcu kadınını etkilemek istiyorsanız sakın ama sakın maço davranışlar sergilemeyin, aksi halde onu etkilemeniz imkansız bir hal alır. İlgili olun ancak asla fazla üzerine düşmeyin. Eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunuzu hissettirin, içe dönük olmayın. Sporu sevdiğinizi hissettirin ve sürekli olarak fit olmaya önem verin. Her zaman onun daha bilgili olduğunu hissettirin, asla bilgiçlik yapmayın. Özgür ruhlu olmasına saygı gösterin ve bu konuda sıkıntılar yaratmayın.

Nelerden hoşlanır?

Yay burcu kadınları sosyal hayatında etkin bir role sahiptir, bu nedenle hareketli bir sosyal hayattan hoşlanır. Gezmekten ve sürekli olarak farklı yerlere gitmekten hoşlanır. Yay burcu kadınları sanata da düşkündür. Yay burcu kadınları sanatçılarla ve yazarlarla ilgilenmekten de hoşlanır. Macerayı ve doğayı sever.

Hediye seçimi

Yay burcu kadınına hediye almak istiyorsanız biraz maddiyatı gözden çıkarmanız gerekebilir. Yay burcu kadını spor yapmaktan hoşlanır, bu nedenle spor salonunda üyelik hediye edebilirsiniz ya da farklı spor dallarından kurslar hediye edebilirsiniz. Öğrenmeyi seven Yay burcu kadınına hediye ettiğiniz her hangi bir kurs bile onu mutlu eder. Elbise almayı düşünüyorsanız rahat ve spor ağırlıklı şeyler alabilirsiniz. Ayrıca Yay burcu kadını sürekli olarak seyahat edebilir, bu nedenle güzel bir bavul gayet hoşlarına gidecektir.

Yay burcu Kadını. Yay burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.