Yay Burcu Kadını Aşk

Yay Burcu Kadını Aşk

Yay burcu kadını değişikliğin insanıdır. Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da bir takım değişiklikleri arzular. Burcunun erkeği gibi çekincelerinin üstüne geleceğini bilir. Erkeklerin ilgisini vücuduna çekmeye çalışır. Erkekleri baştan çıkarmakta tam bir ustadır. Bu tarz yetenekleri sorgulandığında ise kendisini korumasını bilir ki bu da Yay burcu kadınlarının en temel özelliğidir.

Aşk, Yay burcu kadınlarının hayatlarındaki en önemli unsur değildir. İlk önce manevi arkadaşlıklar ister, samimi dostluklar kurmak ister. Aşık olmadan önce akıllı konuşmaların olup olmadığına, ortak noktalarının varlığına bakar. Yay burcu kadınının aradıkları bunlardır. Tüm bunlar olumlu yönde ilerledikten sonra aşık olmayı düşünür.

Yay burcu kadınının aşk hayatı

Yay burcu kadını birçok insanla tanışmayı başarabilen bir yapıdadır. İlk bakışta doğru erkeği aramak gibi bir derdi yoktur. Aşkı aramakta Yay burcu kadınına göre değildir. Çevresi bu kadar hareketliyken kendisi de şunu düşünür; Aşk, günün birinde beni nasıl olsa bulacak. Yani Yay burcu kadınının ağzından asla gerçek aşkı arıyorum lafını duyamazsınız. Aslında aşk hayatı hareketlidir ve bu durum yaşları ilerleyinceye kadar devam eder.

Yay burcu kadını, aşk hayatında doğru erkeği bulduğunu gördüğünde tam anlamıyla tutkulu bir aşık olacaktır. Ancak içini heyecanlandırmayı bilmeyen, özelliklede fiziksel ilişkilerinde aktif olmayan bir erkek çoktan kaybeder. Şefkatli ve yumuşak yapılır bir sevgili ister. Maço davranışlarda bulunan erkeklerden nefret ederler.

Yay burcu Kadını aşk. Yay burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.