Yay Burcu Sağlık

Karaciğeri, uyluk ve dişleri yöneten, Yay burcudur. Yay burcu insanları hareketli insanlardır ve gerekli olan fiziksel, zihinsel egzersizleri yapmamaları halinde hareketli olmaktan uzaklaşırlar. Hareketsiz kalmaları halinde, özellikle kadınları kilo almaya yatkındır.

Uzun boylu olmaları, alınlarının geniş olması fiziksel olarak dikkat çekici özellikleridir. Yakışıklı ve güzel olmak, Yay burcu insanlarının ortak özellikleri arasında bulunmaktadır. Ten renkleri açık pembe ve beyazdır. Saçları genel olarak kahverengidir.

Sinir sistemleri, Yay burcu insanlarının en hassas noktalarıdır. Açık havada dolaşmayı ve sporu sevdikleri için, bu alanda kazalara uğramalarının en büyük etkeni ise sinirsel enerjilerinin yüksek olması ve sabırsız olmalarıdır.

Yay burcu insanları enerjilerini iyi kullanmalıdır aksi halde kolayca hastalanabilirler. Genel olarak romatizma ağrıları çekerler, bunun nedeni ise kalça ve bacakları yönetmelerinden kaynaklanır. Sinirli olmalarından kaynaklanan birçok hastalığa yakalanırlar yine de kendilerini kolayca toparlayabilirler. Vücutları sürekli olarak denge içerisindedir ve şişmanlamazlar.

Yay burcu sağlık. Yay burcunun sağlığı. Yay burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!