Yay Burcu Erkeği Aşk

Yay burcu erkeği aşk hayatında romantik ve duygusal davranışlar sergilemez. Tam anlamıyla yaramaz çocuktur. Aşk hayatı macera dolu geçer ve kolay kolay ciddi beraberliklere adım atmaz. Aşk hayatında partnerinin neşeli, eğlenmeyi bilen ve iyi bir arkadaş olmasını ister. Böyle bir partner bulursa doğru kişinin yanında olduğundan emin olabilir.

Yay burcu erkeği ile beraber olmak isteyen kadın hoşgörülü sahibi olmalıdır ve fazla kıskançlık sergilememelidir. Çünkü Yay burcu erkeği özgürlük düşkünüdür. Arkadaşları ile geçireceği zamanlar partneri ile geçireceği zamanlardan daha önemlidir. Bu nedenle Yay burcu erkeği ile birlikte olmak isteyen kadın oldukça hoşgörü sahibi olmalıdır.

Yay burcu erkeğinin aşk hayatı

Yay burcu erkeği sahiplenici bir aşkı, boğucu kıskançlığı ve sorun çıkartan sevgiliyi oldukça kötü görür. Sorgulanmak istemez, hatta nefret eder. Partnerinin yönelteceği, neredeydin? Kiminleydin? gibi sorulardan nefret eder ve uzaklaşır. Bu nedenle ilişki seçimlerini ciddilikten uzak yürütür. Yüzeysel birliktelikler kurar. Mutlu birliktelikler özellikle Yay burcu erkeğinin partnerinden kaynaklanır.

Söz konusu evlilik olduğunda ise tam bir değişim gösterir. Attığı imzanın ne kadar önemli olduğunun farkına varır ve gözünü asla dışarıya çevirmez. Evliliğini asla kaçamaklar ile sıkıntılara sokmayacaktır. Yay burcu erkeğinin partneri kendisine şu soruyu sormalı; arkadaş mı olacağım, sevgilimi?

Yay burcu erkeği aşk. Yay burcu erkeğinin aşk hayatı.