Yay Burcu Kadını Cinsellik

Yay burcu kadını cinsel yaşantılarında oldukça aktiftir. Kolay uyarılabilir ve bunun nedenini kendisi de bulamaz. Aslında farklı insanlarda, farklı özellikler görür ve uyarılır. Yay burcu kadını fazla duygusal değildir ve cinselliği bu nedenle rahat yaşar. Aslında fiziksel ilişkiyi gündelik hayatın stresinden ve yorgunluğundan kurtulmak için araç olarak da görebilirler.

Sosyal olarak çok aktif olan Yay burcu kadını, fiziksel olarak farklı deneyimler yaşamaya oldukça müsait bir ortama sahiptir. Yay burcu kadını oldukça dürüsttür ve yaşadığı cinsel deneyimleri partnerine aktarmakta hiç çekinmez. Yay burcu kadınının bu hareketli yaşantısına dayanacak pek erkek yoktur. Yay burcu kadını bu nedenle yalnızdır ve tek gecelik ilişkilere en fazla yatkın olan burçtur.

Yay burcu kadınının çok eşliliğe müsait olmasının bir nedeni de hayallerindeki erkeği bulma isteğidir. Sevdiğin yanında değilse, yanındakini sev sözü tam Yay burcu kadınına göredir. Samimi, açık yapısı ve sıcakkanlılığı ile erkekler tarafından oldukça çekici bulunur.

Yay burcu kadını cinsellik. Yay burcu kadınının cinsel yaşamı.