Yay Burcu Günlük Fal

23 Ağustos 2014 Cumartesi Yay Burcu Günlük Fal:

Yay Burcu Günlük Fal Hürriyet

Elinizdeki işlere odaklanmanız ve mizahi, dedikodusal ya da sizi kötü gösterebilecek her tür konuşmadan uzak durabilmeniz durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı yanlış anlaşılmalar ya da yanlışlıklar nedeniyle bazı şeylerin dışında kalabileceğimiz günlerdeyiz. Bu tür bir durumda özür beklemek, dramatik ikna yolları denemek veya gürültülü şekilde kapıları çalmak yerine, olayların düzelmesini veya istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilecek düzenli, hesaplanmış ve organize adımları atmak daha doğru olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Fal Milliyet

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Fal Sabah

İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Bu durumdan siz kazanacaksınız. Sağlığınız konusunda ani gelişen akut hastalıklarına karşı tedbirli olmalısınız.

Yay Burcu Günlük Fal Posta

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Fal Vatan

Bugün öğreneceğiniz yeni bilgiler, gireceğiniz yeni ortamlarda yaşadıklarınız, yeni tanıştığınız insanlar, gideceğiniz seyahatler siz e fırsatlar kapılarını açacak. Elde ettiğiniz faydalar ileride de işinize yarayacaktır.

Yay Burcu Günlük Fal Takvim

Evde farklı, dışarıda farklı bir tutum gösteriyorsunuz. Evde yalnız kalmak, dışarıda sizi tanıyan insanların tanıyamıyacağı kadar değişkenliğe itiyor sizi.

Yay burcu günlük fal. 23 Ağustos 2014 Cumartesi Yay burcunun günlük falı.
23 Ağustos 2014 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumları:

18 - 24 Ağustos Haftası: Tarot kartlarınız: Azize - Adalet - Ermis Direksiyondayken dikkatinizin dagilmamasina özen gösterin, ceza almaniz olasi. Is: hesaplarini...

18 - 24 Ağustos: Bu hafta Aslan burcundaki gezegenler burcunuza olumlu ve keyifli bir tutum getirmeye devam ediyor. Özellikle kendinizi tanıtabileceğiniz, düşüncelerinizi yayabi...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!