Yay Burcu Mart 2017

Yay Burcu Mart 2017

Yay Burcu Mart 2017 İş

Sevgili Yay burcu, Mart 2017'de iş hayatınızda yaşanacak olan gelişmelerin yüzünüzü güldürme ihtimali var. Siz istediğinizde ileriye, istediğinizde de geri adım atabilen karakteristik özelliklere sahipsiniz. Kendinizi sürekli olarak geliştiriyorsunuz ve bu da şuan çalıştığınız yerde çok daha fazla göz önünde olduğunuz anlamına geliyor. Bazılarınızın iki katı para kazanma ihtimali var. Değerlendirmelerinizi doğru yapın.

İşlerinizi yürütürken zaman zaman duygusal bazen de mantıklı kararlar almalısınız. Daha akıllı davranabileceğinizi sizde iyi biliyorsunuz. Planlama konusunda ince eleyip sık dokumalısınız. Şans, Mart 2017'de sizinle olacak Yay burcu. Çok köklü ve düzelmesi neredeyse imkansız gibi görünen sıkıntılarla karşılaşmayacaksınız. Fırsat tepmemeye çalışın. Telafisi sandığınızdan çok daha zor olabilir.

Yay burcu, Mart 2017'nin sonlarına doğru gezegenlerden doğrusal etki alıyorsunuz ki bu da grup çalışmalarından sandığınızdan daha fazla verim alabileceğiniz anlamına gelmekte. Kısa süre içerisinde iş hayatında sorunla karşılaşmış ve devamlılığını sonlandırmak zorunda kalmış Yay burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanabilir. Yeni başvurular yapacak ve olumlu sonuçlar alacaksınız.

Yay Burcu Mart 2017 Aşk

Sevgili Yay burcu, Mart 2017'nin aşk açısından size kafa karışıklığı getirme ihtimali var. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz ki bu da birlikteliğiniz söz konusu olduğunda sizin en büyük engeliniz olarak ön plana çıkıyor. Karar verememekte, arayış içerisine girmekte ve bu konularda zorluk çekmekte haklısınız ancak hata payınızı en aşağıya çekmeye çalışın. Aceleci davranmayın.

Yay burcu, Mart 2017'nin ortalarına doğru eğitim veya iş hayatınızda, gördüğünüzde şok etkisi yaratacak bir kişiyle karşılaşacaksınız. Acele etmemeli ve karşınızdaki kişinin de size karşı adım atmasını beklemelisiniz. Bazen çok aceleci davranıyorsunuz bazen ise karşınızdaki kişiye hiç şans tanımıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzün belki karşınızdaki kişiyi etkileyemeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz ancak unutmayın genelde insanlar kendisini beğenmez.

Sizin bir duygusal bir de mantıksal davranışlar sergilemeniz partnerinizin kafa karışıklığı yaşamasına neden olmakta. Daha net olmayı başarabilir ve partnerinizin de hangi yolu izleme konusunda ki kararsızlığına bir yardımda bulunabilirsiniz. Bazılarınız için bu süreçte ayrılık yaşanacak. Zor günler geçireceksiniz ancak inanın toparlanmanız sandığınızdan çok daha kolay olacak. Gerçekleri görmeme konusunda inatçı davranmayın.

Yay Burcu Mart 2017 Sağlık

Yay burcu, Mart 2017'de sağlık açısından çok önemli sorununuz bulunmuyor. Öyle ki var olan sorunuz da her geçen gün daha iyiye gitmeye başlıyor. Artık dikkatli olmayı öğrendiniz ve sağlığınız açısından elinizden geleni yapıyorsunuz. Özensiz davranmaya devam ettiğiniz sürece ufak tefek problemleriniz mutlaka olacaktır. Son olarak, beslenme alışkanlığınızı da gözden geçirmeyi unutmayın.

Yay Burcu Mart 2017. Yay Burcu Mart 2017 Yorumu. Yay Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2017 Yay Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!