Yay Burcu Ekim 2017

Yay Burcu Ekim 2017

Yay Burcu Ekim 2017 İş

Sevgili Yay burcu, Ekim 2017'de iş ve kariyer hayatınızda aslında pek köklü değişim ve yenilikler olmayacağı için geçmişte başlattığınız veya yarım kalan işlerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Hoş, siz isteseniz de istemeseniz de gerçekleşecek bir şey bu. İş ve kariyer hayatınıza önemli kararlar alacağınız günler henüz gelmedi ancak çok da uzakta olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Zorluklarla karşılaşacaksınız ancak merak etmeyin üstesinden geliyorsunuz.

Birlikte iş yaptığınız kişiler üstünüz olsa dahi sizin fikirlerinize saygı duymuyor ise boş yere kendinizi yormayı bırakmalısınız. Ekim 2017'nin ortalarına doğru tersine giden işlerin düzeldiğini ve artık daha az yorulduğunuzu fark edeceksiniz. Düşünce ve davranış bakımından net olduğunuz sürece çalışma arkadaşlarınız sizin ne istediğinizi daha rahat anlayabilir. Ekim ayında gizliliğe yönelmemenizi öneriyoruz Yay burcu.

Ekim 2017'nin sonlarına doğru şansınız bir hayli artacak. Doğru kombinasyonlar yapabileceksiniz ve hal böyleyken şans oyunlarını belirli ölçülerde denemek isteyeceksiniz. Ne olursa olsun, riske attığınız şeyin çok ama çok küçük olmasına dikkat edin. Aksi halde Ekim 2017'de iyi seviyelerde olacak olan maddi durumunuzu her geçen zora sokabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz sürece her şey yolunda gidecek.

Yay Burcu Ekim 2017 Aşk

Yay burcu, Ekim 2017'de aşk ve ilişki hayatınızda artık kontrolü elinizde bulunduracaksınız. Aksine ilerleyen durumlarda iç dünyanıza fazlasıyla çekiliyor ve hatta birlikte olduğunuz kişiden her geçen gün biraz daha uzaklaşıyordunuz. Aşk hayatınızda huzurlu ve mutlu olmak gibi bir dileğiniz varsa mutlaka gelişmeleri yakından takip etmeyi alışkanlığınız haline getirmelisiniz.

Ekim 2017'nin ortalarına doğru duygusal konularda daha yoğun bir sürece giriyorsunuz. Partnerinizin sizden romantizmle ilgili herhangi bir beklentisi varsa karşılık bulma ihtimali yüksek. Aranızdaki bağın şimdilerde eskisi kadar güçlü olmadığını ve ufak bir fırtınada tüm bağların kopacağını düşünüyorsanız, haklı olduğunuzu söyleyebiliriz. Evet, birlikteliğiniz ayrılığın eşiğinde ancak Ekim 2017, olumsuzlukları düzeltebileceğiniz bir dönem.

Yalnız olan Yay burcu, Ekim 2017'de uzun süredir birbirinize dostça yaklaştığınız kişiyle tehlikeli yakınlaşmalar içerisine gireceksiniz. İlk başlarda aranızdaki büyüden olsa gerek ağzınızı bıçak açmayacak ve tutkuyla birbirinize doğru ilerleyeceksiniz. Sonrasında yavaş yavaş nasıl bir durum içerisinde olduğunuzu ikiniz de fark edecek ve durum değerlendirmesi yapmak isteyeceksiniz. Şunu belirtmekte fayda var, birbirinize iyi geleceksiniz.

Yay Burcu Ekim 2017 Sağlık

Yay burcu, Ekim 2017'de sağlıklı ve kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissedeceksiniz. Geride bıraktığımız dönemde hem fiziksel hem de zihinsel açıdan çözümünü bulamadığınız bir yorgunluk içerisindeydiniz. Ekim 2017'de kısa sürede kendinizi toparlayabileceksiniz. Son olarak, Ekim ayı içerisinde karşılaşacağınız herhangi bir sağlık sorununuzu kısa zaman içerisinde çözümleyeceksiniz. Sağlığınız daha da güçlü.

Yay Burcu Ekim 2017. Yay Burcu Ekim 2017 Yorumu. Yay Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2017 Yay Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!