Yay Burcu 2016

Yay Burcu 2016 Falı

Yay burcu, 2016 yılında geride bıraktığımız yıl içerisinde sergilemiş olduğunuz umursamaz tavırları sergilemeyeceksiniz. Bu yıl sizin gelişim ve kişisel olarak olgunluk göstereceğiniz yıl olacak. Zevklerinize olan ilginizi bir kenara bırakacaksınız ve hayatınızın gidişatına yoğunlaşmaya başlayacaksınız. Amaçsız davranışların ve gereksiz düşüncelerin size fayda sağlamayacağını tecrübe etmiş olmalısınız.

Sosyal açıdan geniş çevreye sahipsiniz ve bunu hem iş hem de eğitim açısından arzu ettiğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Sizin olgunlaşacak olmanız iş ve eğitim hayatınızda en iyi konumlara yükselmenizi sağlayacak. İstediğiniz zaman üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok ve siz de bu durumun farkında olmalısınız. Yeni başlangıçlar yapabilir ya da geride bıraktığımız yıl içerisinde başlatmış olduğunuz projelere odaklanabilirsiniz.

2016 yılında arayışlarınız ve çabalarınız karşılık bulmaya başlayacak. Hırsınız ve kendinize olan güveniniz üst seviyelerde. Bu tür yaklaşımlarınızın, hayatınızın her alanında size fayda sağlayacağını unutmayın. İş ve eğitim hayatınıza önem verecek olmanız, sosyal ve aşk hayatınızdan uzaklaşacaksınız anlamına gelmiyor. Dengeyi kuracaksınız, siz bunu geride bıraktığımız yıl içerisinde bir türlü başaramıyordunuz ve haliyle zorluk çekiyordunuz.

Hedefleriniz ve idealleriniz netleşmeye başlayacak. Atacağınız adımları, geleceğinizi düşünerek atacaksınız. Zaman zaman sizi kısıtlayacak engellerle mutlaka karşılaşacaksınız ancak özgüveniniz ve hırsınız sayesinde de her şeyin üstesinden gelebileceksiniz. 2016 yılı, hayattan beklediklerinizin karşılık bulacağı, arzu ettiklerinize sahip olacağınız bir yıl olacak ancak bunun için de çaba göstermeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Yay Burcu 2016 İş Hayatı

Yay burcu, 2016 yılında iş hayatınızda başarılı olmak ve hayalini kurduğunuz konuma gelmek, finansal açıdan çok fazla rahatlamak istiyorsanız, sosyal hayatınızın size sunacaklarını ve karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Gezegenler, iş konusunda size fazlasıyla yardımcı olacak. İş konusunda ne kadar profesyonel davranırsanız, o kadar yüksek konumlara ulaşırsınız. Başarının size çok uzak olmadığını göreceksiniz.

Hedeflediğiniz noktaya adım adım yaklaşmanız, sizin daha cesaretli ve istekli olmanızı sağlayacak. Yatırımlar konusunda riskler mutlaka bulunur. Bu nedenle yeni bir yatırım yapmadan önce dikkatli olmanız gerekiyor. Analizlerinizi doğru yapın. Sorumluluklarınızı yerine getirir ve doğru noktaya odaklanırsanız, hiç beklemediğiniz kadar yüksek paralar kazanabilirsiniz. Daha mantıklı olmalısınız Yay burcu.

2016 yılında sorumluluklarınızı yerine getirir ve işinizi en iyi şekilde yaparsanız terfi de alırsınız, maaşınızı da artırabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey, üzerinize düşen görevleri yerine getirmek. Bunları sağlarsanız, parasal olarak da güçlenirsiniz. İş arayanlar için de güzel bir yıl olacak. Hak ettiklerinize ulaşacaksınız. Yüksek zekaya sahipsiniz ve bunu da mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor.

Yay Burcu 2016 Aşk Hayatı

Yay burcu, 2016 yılında Jüpiter burcunuzu olumlu anlamda etkiliyor olacak ve bu da aşk hayatınıza direkt olarak etkilerde bulunacak demektir. Şartlar ve istekler lehinize dönebilir. Aradığınız aşk fırsatlarıyla bolca karşılaşacaksınız. Daha önce yaşamış olduğunuz zorluk ve sıkıntıların, bu yıl içerisinde karşınıza çıkmayacak olması daha rahat ve huzurlu olmanızı sağlayacak. Doğru adımlar sayesinde her şey istediğiniz gibi olabilir.

2016 yılında aşk hayatınız fazlasıyla hareketli olacak. Farklı ve bazılarınız için ilginç denilebilecek deneyimler olacak. Duygusal olarak daha yoğun olacaksınız ve bu da hem yeni başlatacağınız hem de başlatmış olduğunuz ilişkinizde rahatlayacaksınız demektir. Özellikle partnerinizle aranızdaki sorunları çözümlemekte hiç zorlanmayacaksınız. Aşk açısından güzel günler sizi bekliyor olacak Yay burcu.

Bazılarınız iş bazılarınız eğitim bazılarınız da sosyal hayatlarında bir kişiyle yakınlaşacak. Aradığınız ve hayalini kurduğunuz birlikteliği bulma ihtimaliniz var. Fırsatların fazla olması, zaman zaman yanlış adımlar atmanıza neden olabilir. Duygu ve hislerinize güvenmeniz gerekiyor. Romantizme yatkın olmanız hem birlikteliğinize fayda sağlayacaktır hem de yeni bir kişiyle yakınlaşırken size şans verecektir.

Yıl içerisinde süregelen birlikteliğinizden veya evliliğinizden uzaklaşma ihtimaliniz var. Özgürlüğünüzün çok fazla kısıtlandığını düşünecek, bundan kaynaklı olarak gereksiz tartışmalar çıkartacaksınız. Aşk hayatınızda rüzgar zaman zaman tersinden esmeye başlayacak. Sağlam temeller üzerinize kurulu olmayan birlikteliklerin, sonlanma ihtimali var. Olumsuz dönemleri atlatmayı başarırsanız, çok daha mutlu olabilirsiniz Yay burcu.

Yay Burcu 2016 Sağlık

Yay burcu, 2016 yılında biraz dikkatli olur ve sağlığınız açısından üzerinize düşenleri yaparsanız hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Yıl içerisinde hem ruhsal hem de fiziksel açıdan zorluk yaşayabilirsiniz ancak dinlenmeye zaman ayırır ve temponuzu iyi ayarlarsanız, sağlık açısından pek sıkıntı yaşamazsınız. Yorucu dönemlerde kendinize zaman ayırmaya çalışın. Sorunları çok fazla düşünmeyin. Aksi halde zihinsel açıdan sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Süregelen rahatsızlığınızla ilgili de olumlu gelişmeler yaşanacak. Yine de rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalısınız. Doktorunuzun verdiği ilaçları zamanında kullanın ve önerilerine kulak verin. Yeme ve içme alışkanlığınızı gözden geçirmelisiniz. Spor yapmaya ve hobilerine zaman ayırmaya çalışın. Fiziksel ve zihinsel açıdan rahat olmalısınız. Enerjinize ihtiyacınız olacak Yay burcu.

Yay burcu 2016. Yay burcu 2016 falı. Yay burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!