Yay Burcu Günlük Fal

Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.

Yay Burcu

Yay Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Bilinçaltı düşüncelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermek için uygun bir gün içindesiniz. Gerçekleştirmeyi amaçladığınız bir çok aktivite var ve güçlü dostların desteğiniz görmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızın fiziksel ve duygusal anlamada olgun olmaları size güçlü bir güven duygusu veriyor. Başarılı bir örgütleme içinde olacaksınız.

Yay Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Finansal açıdan zorlu bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Fazla açılmamalı harcamalarınıza ve ödeme dengelerinize dikkat etmelisiniz. Ani ödemeler, borç alacak meseleleri veya sağlıkla ilgili konular söz konusu olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta Uranüs, Pluton, Mars ve Jüpiter arasında oluşacak gergin açı kalıpları ay başından beri yazdığım uyarıların kendini belirginleştireceği(internetten özellikle 14 Nisan tarihli ay tutulması yazımı okuyabilirsiniz)ani, şaşırtıcı, beklenmedik ve belki de tuhaf olaylara açık 2 haftalık süreçte olduğumuzun habercisi. Yorucu haftaya başlamadan önce, güzel bir tatil günü geçirip haftaya dopingli başlamakta fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.

Yay Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

PARTNERİNİZİN özel isteklerine kulak vermeli, kişisel zevklerinizde ise aşırıya kaçmamalısınız. Fazla ısrarcılık size zarar getirecektir.